Historie sukcesu

UNIWERSYTET WROCŁAWSKI

Efektywne kampanie rekrutacyjne w internecie
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Umów bezpłatne spotkanie

Uniwersytet Wrocławski – jedna z najstarszych uczelni Europy Środkowej

Uniwersytet Wrocławski to jeden z najstarszych uniwersytetów w Europie Środkowej. Kształci studentów na 46 podstawowych kierunkach, na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych oraz wieczorowych. Od kilkunastu lat Uniwersytet Wrocławski jest uczelnią interdyscyplinarną z przewagą kierunków humanistycznych.

Skuteczność potwierdzona referencjami

www.uni.wroc.pl

Strategia

Gdy tylko nawiązaliśmy współpracę przy pierwszej kampanii rekrutacyjnej dla Uniwersytetu Wrocławskiego, od razu przystąpiliśmy do przygotowania wszystkich nośników reklamowych. Projekty były gotowe w błyskawicznym tempie, zachowując przy tym jednocześnie wysoką jakość materiałów promocyjnych. Prawdziwe wyzwanie było dopiero jednak przed nami - zlecenie zostało podzielone na fazy, a przejście do kolejnych faz uzależnione było od efektywności fazy poprzedniej.

Rezultaty

Satysfakcjonujące wyniki pierwszego etapu kampanii zadecydowały o tym, że Uniwersytet Wrocławski powierzył naszemu zespołowi realizację drugiej i kolejnych faz kampanii rekrutacyjnej. Niezmiernie cieszymy się, że sprostaliśmy wysokim wymaganiom tego Klienta. Od tego momentu stale współpracujemy z Uniwersytetem Wrocławskim przy corocznych kampaniach rekrutacyjnych zapewniając wysoką frekwencję na promowanych kierunkach studiów.

„Otrzymany po zakończeniu kampanii raport ostatecznie przekonał nas, że podjęliśmy dobrą decyzję o współpracy z WEBVIP. Z przyjemnością powierzymy tej agencji kolejne projekty.”

Uniwersytet Wrocławski | dr hab. inż. Marcin Łukaszewicz

Zaufali nam
Umów bezpłatne spotkanie
WYPEŁNIJ FORMULARZ - ODDZWONIMY
Jesteśmy świadomi, jak wielka siła tkwi w reklamie internetowej oraz jak precyzyjny jest jej zasięg i jak wielkie zyski może ona przynieść naszym Klientom.
WEBVIP Dostarczamy e-sukces

ul. Gdyńska 31/33
61-016 Poznań

Zadzwoń:
+48 533 995 633

Zobacz co u nas:
Facebook