Poznaj nas

Od 8 lat pomagamy firmom odnieść sukces
w internecie

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
OBEJRZYJ FILM

WEBVIP

Agencja reklamy internetowej

Jesteśmy agencją reklamy internetowej ukierunkowaną na zwiększanie zysków naszych Klientów. Tworzymy kreatywny zespół analityków, grafików, copywriterów oraz specjalistów od marketingu internetowego i social media. Projektujemy indywidualne strategie e-marketingowe dla danego biznesu, a następnie realizujemy ustalone cele.

„Misją WEBVIP jest zamienianie potencjału internetu w sukcesy biznesowe naszych Klientów.”

Katarzyna Włodarczak
Menedżer ds. Rozwoju

W naszych działaniach i kontaktach z Klientami wyróżniają nas przede wszystkim następujące wartości:

Doświadczenie i profesjonalizm Setki skutecznych kampanii, certyfikaty, referencje…

Zespół firmy WEBVIP tworzą eksperci marketingu i reklamy od wielu lat związani z branżą interaktywną. Nasi specjaliści posiadają bogatą wiedzę z zakresu marketingu internetowego, którą wielokrotnie prezentowali na różnych szkoleniach i konferencjach w roli prelegentów oraz w specjalistycznej prasie branżowej. Tysiące godzin spędzonych na rozmowach z Klientami na temat reklamy w internecie, setki skutecznych kampanii promocyjnych i niezliczona ilość wymienionych wiadomości e-mail sprawiły, że doskonale znamy potrzeby naszych Klientów. Wiemy jak dostarczyć efektywne narzędzia promocji, które przyczynią się do rozwoju Twojej firmy. Nasze doświadczenie i profesjonalizm potwierdzają liczne certyfikaty i wyróżnienia oraz referencje naszych zadowolonych Klientów.

Partnerstwo Nasz Klient – Nasz Partner

Zależy nam na sumiennej i rzetelnej współpracy z naszymi Klientami. Wiemy, że długotrwała kooperacja możliwa jest tylko przy obustronnym zaufaniu i szacunku. Z tego względu dewizą naszej firmy jest strategia win - win (wygrana - wygrana), która gwarantuje zapewnienie korzyści dla każdej ze stron. Jeżeli Twoja firma dzięki współpracy z WEBVIP osiągnie sukces, to i my dzięki temu wygramy. Jednocześnie znaną maksymę "Nasz Klient - Nasz Pan" zamieniamy na "Nasz Klient - Nasz Partner".

Kreatywność i skuteczność Wychodzimy poza standardy - wyrabiamy 100% normy

W naszym działaniu kierujemy się przede wszystkim pasją, która determinuje wszystkie nasze dążenia, plany i marzenia. Eksperci WEBVIP to kreatorzy z bogatą wyobraźnią, którzy potrafią wykorzystać najnowsze możliwości internetu do stworzenia nietuzinkowych kampanii reklamowych. Każda świeża wiadomość w branży e-marketingu jest najpierw dokładnie sprawdzana, a kiedy uznamy ja za efektywną to chętnie prezentujemy nowe rozwiązania naszym Klientom. Zależy nam na tym, aby nasze kampanie reklamowe były skuteczne, a ich efektem był bezpośredni zysk dla naszych Klientów w postaci wzrostu sprzedaży, zamówień i telefonów kontaktowych. Sprawdź realizacje e-marketingowe dla naszych Klientów.

Nasz zespół
Katarzyna Włodarczak Menedżer ds. Rozwoju

Ekspert e-marketingu z ponad 10letnim doświadczeniem. Zarządza naszym back office wykorzystując w pełni swoje zdolności organizatorskie, analityczne i kierownicze. Zapewnia najwyższy standard kampanii i wysoką konkurencyjność usług WEBVIP.

Paweł Włodarczak Menedżer ds. Klientów

Szef Działu Obsługi Klienta, którego cechuje stoicki spokój, bogata wiedza e-marketingowa i wysoka kultura osobista. Gwarant partnerskich zasad współpracy z naszymi Klientami. Nadzoruje zespół profesjonalnych doradców do spraw skutecznych rozwiązań reklamy internetowej.

Certyfikaty i osiągnięcia
Status Google Partner Premier
Posiadamy elitarny status Google Partner Premier, który przyznawany jest tylko 3% najlepszych agencji reklamy internetowej w Polsce.
Certyfikat Google Ads
Certyfikat Ads potwierdza nasze eksperckie umiejętności i specjalistyczną wiedzę z zakresu kampanii reklamowych Google.
Certyfikat Google Analitycs
Certyfikat Analytics stanowi dowód biegłości naszych pracowników w analityce internetowej i platformie Google Analytics.
Certyfikat Google Rising Star
Nasza firma uczestniczyła w prestiżowym programie Google Rising Stars jako jedna z 30 najdynamiczniej rozwijających się agencji w Polsce!
Zaufali nam
Skontaktuj się z nami
WEBVIP | Agencja Reklamy Internetowej

ul. Gdyńska 31/33
61-016 Poznań

Zadzwoń:
+48 533 995 633

Formularz kontaktowy