Historie sukcesu

TARGI KIELCE S.A.

Długoletnia, owocna współpraca
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Umów bezpłatne spotkanie

Targi Kielce – Jeden z dwóch liderów targowych w Polsce

Targi Kielce to 90 000 m2 powierzchni wystawienniczej, rocznie ponad 254 000 zwiedzających i gości z blisko 60 krajów. W kalendarzu Targów Kielce jest ponad 70 wydarzeń i 700 konferencji. Do promocji wybranych z tych wydarzeń Targi Kielce poszukiwały solidnego, terminowego partnera specjalizującego się w reklamie internetowej. Nasza agencja w pełni wywiązuje się z tego zadania.

Nawet o ponad 170% więcej odwiedzin na stronach WWW dzięki skutecznej optymalizacji

www.targikielce.pl

Strategia

Planując strategie e-marketingowe dla poszczególnych wydarzeń Targów Kielce bierzemy zawsze pod uwagę wielkość danego eventu, ilość zwiedzających w ostatnich latach i branżę dla której targi będą organizowane. Na tej podstawie ustalamy cele do zrealizowania, najskuteczniejsze kanały reklamowe oraz budżety reklamowe. W przypadku kampanii banerowych dobieramy precyzyjne targetowanie do osób zainteresowanych daną tematyką. Obowiązkowym elementem każdej kampanii dla Targów Kielce jest remarketing – najbardziej intensywny w ostatniej fazie działań.

Rezultaty

Niejednokrotnie rezultaty naszych kampanii dla Targi Kielce S.A. były zdecydowanie większe niż nasze pierwotne założenia. Generowaliśmy nawet do niemalże 2 razy tyle odwiedzin na stronach internetowych tego Klienta niż początkowo zakładaliśmy. Wskaźniki Google Analytics, a przede wszystkim wysoka frekwencja na promowanych przez WEBVIP wydarzeniach, potwierdzają wysoką jakość naszych działań.

"Charakterystyczną cechą współpracy z WEBVIP jest rzetelność oraz terminowość wykonywanych działań. Zespól tej firmy przykłada dużą wagę do poznania specyfiki promowanych wydarzeń z danej branży co skutkuje realizacją założonych celów reklamowych.”

TARGI KIELCE S.A. | Katarzyna Rosołowska | Specjalista ds. marketingu

Zaufali nam
Umów bezpłatne spotkanie
WYPEŁNIJ FORMULARZ - ODDZWONIMY
Jesteśmy świadomi, jak wielka siła tkwi w reklamie internetowej oraz jak precyzyjny jest jej zasięg i jak wielkie zyski może ona przynieść naszym Klientom.
WEBVIP Dostarczamy e-sukces

ul. Gdyńska 31/33
61-016 Poznań

Zadzwoń:
+48 533 995 633

Zobacz co u nas:
Facebook