Historie sukcesu

SMOOTH BABY

Kampania na Facebooku generująca sprzedaż
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Umów bezpłatne spotkanie

Smooth Baby – szwedzka firma sprzedająca meble i wózki dziecięce

Smooth Baby to szwedzka firma oferująca klientom detalicznym meble i wózki dziecięce. Jej głównym kanałem promocji jest portal społecznościowy Facebook. Właścicielowi tej marki zależało na znalezieniu solidnego partnera od e-marketingu, płynnie władającego językiem angielskim, który skutecznie wykorzysta Facebook jako kanał sprzedażowy.

Świetne wyniki sprzedażowe już na samym początku kampanii

www.smoothbaby.se

Strategia

Działania z zakresu kampanii e-marketingowej dla Smooth Baby rozpoczęliśmy od rzetelnego audytu dotychczasowych metod promocji. Okazało się, że wiele aspektów wymaga korekty i nowego podejścia do reklamy. W pierwszej kolejności przygotowaliśmy nową oprawę graficzną reklam na Facebooku, a następnie precyzyjnie dobraliśmy grupy docelowe dla Smooth Baby. Nasze dalsze działania koncentrowały się na szczegółowej analityce poszczególnych wskaźników kampanii. Aktualnie cały czas testujemy nowe formaty reklam, zaskakujemy użytkowników Facebooka dopracowanymi graficznie projektami reklam oraz konfigurujemy i optymalizujemy kampanie pod kątem maksymalizacji sprzedaży online i offline.

Rezultaty

Profesjonalne przygotowanie do kampanii wraz ze szczegółową analityką zaowocowało już na samym początku świetnymi wynikami sprzedażowymi. Nasi specjaliści spełnili wszystkie wymagania tego Klienta – wykazaliśmy się solidnością, świetną komunikacją w języku angielskim, a przede wszystkim skutecznością prowadzonych na Facebooku kampanii. Właściciel Smooth Baby współpracuje z nami już od wielu długich miesięcy i zaufał nam na tyle, że przekazał pod skrzydła naszej agencji swoją kolejną, drugą markę! Nam natomiast ogromną satysfakcję sprawia, gdy otrzymujemy od Smooth Baby e-maile rozpoczynające się od „Really great job and sales…. ”– wtedy wiemy, że w 100% spełniamy misję naszej agencji, czyli: zamieniamy potencjał internetu w sukcesy biznesowe naszych Klientów.

„It was a very good week for SmoothBaby. In fact it was best-selling 7 days in our history! Good job – please pass my gratitude to your whole team.”

Smooth Baby | Ndjadi Kingombe | Właściciel

Zaufali nam
Umów bezpłatne spotkanie
WYPEŁNIJ FORMULARZ - ODDZWONIMY
Jesteśmy świadomi, jak wielka siła tkwi w reklamie internetowej oraz jak precyzyjny jest jej zasięg i jak wielkie zyski może ona przynieść naszym Klientom.
WEBVIP Dostarczamy e-sukces

ul. Gdyńska 31/33
61-016 Poznań

Zadzwoń:
+48 533 995 633

Zobacz co u nas:
Facebook