Historie sukcesu

MATERIAŁY BUDOWLANE „WESOŁEK”

Czołowe pozycje w Google dla 200 słów kluczowych
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Umów bezpłatne spotkanie

MATERIAŁY BUDOWLANE „WESOŁEK”

Materiały Budowlane AW Wesołek to firma, która świadczy swoje usługi w województwie Wielkopolskim już ponad 30 lat. Jest liderem dystrybucji materiałów budowlanych, które sprzedaje poprzez 11 składów budowlanych w 11 miastach Wielkopolski. Dodatkowo świadczy również usługi logistyczne – zarówno w ruchu krajowym, jaki zagranicznym. Firma oferuje szeroką bazę transportową z urządzeniami o zróżnicowanej ładowności oraz przeznaczeniu.

Pierwsze miejsca w wynikach Google już po miesiącu pozycjonowania

www.mbwesolek.pl

Strategia

Współpraca z webVIP rozpoczęła się od doradztwa w zakresie użyteczności stron internetowych. Skupiliśmy się na zmianach na stronie docelowej klienta, aby zwiększyć jej funkcjonalność. Przeprowadziliśmy również szkolenie dla pracowników MB Wesołek z zakresu użyteczności stron WWW. Następnie wspólnie z Klientem ustaliliśmy cele i potrzeby: wygenerowanie jak największej liczby odwiedzin potencjalnych klientów i promocja w Google składów budowlanych i wzrost sprzedaży. Skoncentrowaliśmy się na pozycjonowaniu stron WWW, aby pojawiły się w naturalnych wyszukiwaniach Google. Z uwagi na szeroką ofertę MB Wesołek zbudowaliśmy kampanię na podstawie strategii pozycjonowana tzw. długiego ogona – zastosowaliśmy wiele precyzyjnych słów kluczowych dla poszczególnych produktów.

Rezultaty

Pierwsze efekty były widoczne już po miesiącu – strony internetowe MB Wesołek ukazywały się na coraz wyższych pozycjach wyszukiwania. Po kilku miesiącach pozycjonowania strony były widoczne na pierwszej stronie wyszukiwań na 230 słów kluczowych i zajmowały czołowe miejsca. Wzrost liczby odwiedzin na stronach szybko przerodził się w bezpośredni wzrost sprzedaży i pozyskiwanie coraz to nowych klientów. Teraz z ponad 250 pozycjonowanych słów kluczowych aż na około 90% z nich witryny MB Wesołek wyświetlają się na pierwszej stronie wyszukiwań Google.

"Firma WEBVIP wykonuje swoje zadania fachowo i sprawnie - nasze strony pojawiły się w wynikach Google w ustalonym czasie, akurat przed rozpoczęciem naszego sezonu sprzedażowego.”

Materiały Budowlane AW Wesołek | Tadeusz Bereszyński

Zaufali nam
Umów bezpłatne spotkanie
WYPEŁNIJ FORMULARZ - ODDZWONIMY
Jesteśmy świadomi, jak wielka siła tkwi w reklamie internetowej oraz jak precyzyjny jest jej zasięg i jak wielkie zyski może ona przynieść naszym Klientom.
WEBVIP Dostarczamy e-sukces

ul. Gdyńska 31/33
61-016 Poznań

Zadzwoń:
+48 533 995 633

Zobacz co u nas:
Facebook