Historie sukcesu

LOOX & SunLOOX

Pomyślna współpraca już od ponad 6 lat

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Umów bezpłatne spotkanie

LOOX i SunLOOX – sieci salonów optycznych

Galeria Optyki LOOX to sieć salonów optycznych dostępnych w kilkunastu miastach Polski oferująca markowe okulary i oprawki korekcyjne. W salonach SunLOOX dostępne są natomiast okulary słoneczne i oprawki największych światowych projektantów. Dla obu marek priorytetem jest zadowolenie swoich Klientów i nadanie ich obliczu wyjątkowego, unikalnego charakteru.

Skuteczny e-marketing
dla kilkudziesięciu salonów optycznych

www.galeria-loox.pl

Strategia

Przez lata strategia e-marketingowa dla sieci salonów optycznych LOOX i SunLOOX ewaluowała. Nasza współpraca rozpoczęła się w 2012r. od precyzyjnej kampanii linków sponsorowanych Google Ads. Przez lata kampania ta była udoskonalana przez naszych specjalistów, rozbudowywana o nowe funkcjonalności i szczegółowo optymalizowana. W kolejnych latach współpracy z WEBVIP nasze działania zostały poszerzone o kampanie w social mediach i remarketing.

Rezultaty

Długoletnia, ponad dziesięcioletnia współpraca naszej agencji z sieciami salonów optycznych LOOX i SunLOOX jest najlepszym dowodem skuteczności naszych kampanii. Powierzenie nam promocji tak dużych, rozpoznawalnych marek to dla naszego zespołu jednocześnie ogromna przyjemność, ale też duże wyzwanie. Dzięki pasji związanej z e-marketingiem i ogromnym pokładom kreatywności z powodzeniem wywiązujemy się z powierzonych zadań. Przez lata, stale zapewniamy wysoki poziom wizyt potencjalnych Klientów w stacjonarnych salonach optycznych oby tych marek.

Zaufali nam
Umów bezpłatne spotkanie
WYPEŁNIJ FORMULARZ - ODDZWONIMY
Jesteśmy świadomi, jak wielka siła tkwi w reklamie internetowej oraz jak precyzyjny jest jej zasięg i jak wielkie zyski może ona przynieść naszym Klientom.
WEBVIP Dostarczamy e-sukces

ul. Gdyńska 31/33
61-016 Poznań

Zadzwoń:
+48 533 995 633

Zobacz co u nas:
Facebook