Historie sukcesu

FABRYKA MEBLI POLTECH

Idealnie geotargetowana kampania Google Ads
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Umów bezpłatne spotkanie

Poltech – producent mebli

Fabryka mebli Poltech to firma produkująca od 25 lat meble biurowe, hotelowe, recepcyjne, gabinetowe oraz meble laboratoryjne. Posiada rozwiniętą sieć krajowych dealerów, a od 9 lat kieruje sprzedaż również na eksport. Lata doświadczenia uczyniły firmę rozpoznawalną w branży oraz pozwoliły zdobyć znaczącą pozycję na rynku meblarskim. Chcąc pozyskać nowych klientów, a aktywnie promować się w Internecie podjęła decyzję o promowaniu swojej firmy za pomocą reklam Google Ads.

E-sukces przy rozsądnych kosztach

www.poltech.com.pl

Strategia

Wykorzystując funkcję geotargetowania zaprojektowaliśmy ogólnopolską kampanię promującą meble laboratoryjne i lokalną kampanię promującą pozostałe grupy produktów. Jednocześnie dostosowaliśmy zasięg naszych kampanii do lokalizacji działania naszego Klienta. Aby móc na bieżąco kontrolować i skutecznie optymalizować kampanię zastosowano połączenie wyników Google Ads ze statystykami Google Analytics. Analiza tych danych pozwala na odpowiednie zarządzanie budżetem i stałą optymalizację kampanii w celu poprawy jej skuteczności.

Rezultaty

W wyniku kampanii wygenerowaliśmy tysiące odwiedzin potencjalnych klientów na stronie poltech.com.pl. Skutecznie wypromowaliśmy Poltech jako producenta mebli biurowych i laboratoryjnych, co przerodziło się we wzrost nawiązanych kontaktów biznesowych i docelowo sprzedaży. Statystyki z Google Analytics potwierdzały wysoką ilość kontaktów, a także wzrost jakości odwiedzin. Rezultaty zostały osiągnięte przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym, dzięki czemu nasza agencja dowiodła, że dzięki mierzalności reklamy internetowej możliwa jest skuteczna, stała promocja w branży meblarskiej dla producentów i fabryk.

Zaufali nam
Umów bezpłatne spotkanie
WYPEŁNIJ FORMULARZ - ODDZWONIMY
Jesteśmy świadomi, jak wielka siła tkwi w reklamie internetowej oraz jak precyzyjny jest jej zasięg i jak wielkie zyski może ona przynieść naszym Klientom.
WEBVIP Dostarczamy e-sukces

ul. Gdyńska 31/33
61-016 Poznań

Zadzwoń:
+48 533 995 633

Zobacz co u nas:
Facebook