Historie sukcesu

DELI PARK

Kompleksowa reklama internetowa od A do Z

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Umów bezpłatne spotkanie

Deli Park – park edukacyjno-rozrywkowy

DELI Park to rodzinny park edukacyjno-rozrywkowy dla dzieci o powierzchni 60.000 m² zlokalizowany na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego pośród urokliwych pejzaży, gęstej roślinności i dzikiej przyrody. Jego misją jest nauka o przyrodzie i świecie poprzez zabawę. DELI Park został otwarty w 2014r. i już wówczas jego właściciele podjęli decyzję o promowaniu tego miejsca w internecie.

Skuteczne kampanie w Google oraz na portalach parentingowych wsparte remarketingiem

www.delipark.pl

Strategia

Dobierając rodzaje kampanii ściśle do potrzeb naszego Klienta od samego początku naszej współpracy wdrożyliśmy dla niego kompleksową strategię reklamy internetowej. Priorytetem była kampania Google Ads w wyszukiwarce, która zapewniła bezpośrednie dotarcie do osób poszukujących różnego rodzaju atrakcji dla dzieci. Istotnym kanałem kampanii wizerunkowej była kampania banerowa na portalach parentingowych. Świetnym uzupełnieniem powyższych działań jest natomiast kampania remarketingowa, której celem jest przypominanie o nowych atrakcjach DELI Parku.

Rezultaty

Wygenerowaliśmy setki tysięcy odwiedzin potencjalnych klientów na stronie delipark.pl. Marka tego rodzinnego parku edukacyjno-rozrywkowo z sukcesem wkroczyła do świata internetowego marketingu dziecięcego i skutecznie utrzymuje do dzisiaj trzymuje swoją silną pozycję. Nasza agencja natomiast z ogromnym zaangażowaniem przygotowuje kolejne nośniki reklamowe dlatego Klienta. Ciekawym projektem były animowanymi banerami promującymi Świąteczną Krainę DELI Parku, które były wyświetlane na licznych portalach parentingowych.

Zaufali nam
Umów bezpłatne spotkanie
WYPEŁNIJ FORMULARZ - ODDZWONIMY
Jesteśmy świadomi, jak wielka siła tkwi w reklamie internetowej oraz jak precyzyjny jest jej zasięg i jak wielkie zyski może ona przynieść naszym Klientom.
WEBVIP Dostarczamy e-sukces

ul. Gdyńska 31/33
61-016 Poznań

Zadzwoń:
+48 533 995 633

Zobacz co u nas:
Facebook