Historie sukcesu

Be&Me

10-krotny wzrost przychodów w stosunku do inwestycji
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Umów bezpłatne spotkanie

BE&ME
Sklep internetowy z odzieżą damską

Sklep internetowy Be&me oferuje modną, wygodną odzież damską. Szeroki asortyment sklepu, najnowsze fasony ubrań i przystępne ceny to zdecydowane wyróżniki tej marki. Zadaniem naszej agencji było wyeksponowanie mocnych stron tego sklepu, zaproponowanie najskuteczniejszych działań reklamy internetowej oraz dostarczanie regularnych, wysokich przychodów ze sprzedaży wysyłkowej.

Wysokie wyniki sprzedażowe w wyniku synergii działań reklamowych

www.be-me.pl

Strategia

Projektując strategię e-marketingową dla e-sklepu Be&me braliśmy pod uwagę nasze doświadczenie w kampaniach internetowych dla branży e-commerce. Dokładnie przeanalizowaliśmy Customer Journey Map podczas ścieżki zakupowej. Następnie przekazaliśmy Klientowi do wdrożenia te aspekty na stronie sklepu, które wymagały dopracowania, a sami przystąpiliśmy do opracowania strategii e-marketingowej. Zaproponowaliśmy synergiczne działania reklamy internetowej w Google i kampanię remarketingową, a następnie w dalszych miesiącach współpracy przygotowaliśmy i wdrożyliśmy szczegółowy plan działania w social media.

Rezultaty

Już w pierwszych dniach kampanii obserwowaliśmy wysokie współczynniki konwersji i pierwsze transakcje online. Transfer inwestycji w kierunku najskuteczniejszych kampanii i najbardziej popularnych produktów zwiększył wyniki sprzedażowe. Świetne rezultaty wygenerował remarketing dynamiczny skierowany do najbardziej zaangażowanych użytkowniczek sklepu. Unikalne produkty dostępne w przystępnej cenie w połączeniu z profesjonalnie zarządzanymi kampaniami przez naszych specjalistów okazały się strzałem w dziesiątkę. Aktualnie na każdy sezon opracowujemy wspólnie z Klientem nową strategię działań dostosowaną do bieżących trendów i z sukcesem realizujemy założone plany sprzedażowe.

"Fachowe, regularne optymalizacje naszych kampanii e-commerce sprawiają, że dosłownie pomnażamy każdą zainwestowaną złotówkę tego Kliena. Efekty tych działań widać jak na dłoni.”

Katarzyna Włodarczak
Menedżer ds. Rozwoju

Zaufali nam
Umów bezpłatne spotkanie
WYPEŁNIJ FORMULARZ - ODDZWONIMY
Jesteśmy świadomi, jak wielka siła tkwi w reklamie internetowej oraz jak precyzyjny jest jej zasięg i jak wielkie zyski może ona przynieść naszym Klientom.
WEBVIP Dostarczamy e-sukces

ul. Gdyńska 31/33
61-016 Poznań

Zadzwoń:
+48 533 995 633

Zobacz co u nas:
Facebook