Historie sukcesu

AUTO-LEX

Synergia efektów kilku kampanii
e-marketingowych

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Umów bezpłatne spotkanie

AUTO-LEX
Najnowocześniejszy ośrodek szkolenia kierowców w Małopolsce

Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto-Lex to najnowocześniejszy ośrodek szkolenia przyszłych kierowców w Małopolsce. Ta szkoła nauki jazdy istnieje na rynku tarnowskim nieprzerwanie od 2008 roku. Największą wartością szkoły są ludzie z pasją prowadzący szkolenie teoretyczne, jak także praktyczne.

Zwycięskiej drużyny się nie zmienia!

www.prawojazdy.tarnow.pl

Strategia

Fundamentem strategii e-marketingowej dla Auto-Lex jest synergia efektów działań pomiędzy: kampanią linków sponsorowanych Google AdWords, kampanią reklamową na Facebooku i remarketingiem. Celem jest jednoczesne dotarcie zarówno do osób poszukujących szkoły nauki jazdy na obszarze działania tego Klienta, jak i zainteresowanie kursem jazdy potencjalnych nowych Klientów tego ośrodka. Z uwagi na cykliczność organizowanych przez Auto-Lex kursów w reklamach Google AdWords z powodzeniem stosujemy automatycznego odliczanie do daty rozpoczęcia najbliższego aktualnego kursu na prawo jazdy.

Rezultaty

Synergia efektów kampanii internetowych zarządzanych przez nas zespół przekłada się na wymierne, konkretne efekty w postaci stałych zapisów online na kursy w ośrodku szkolenia kierowców Auto-Lex. Dbamy o to, aby na każdym kursie była pełna sala nowych kandydatów – przyszłych kierowców! Dobra strategia marketingowa Auto-Lex wraz z naszymi profesjonalnymi kampaniami internetowymi stanowią idealny przepis na to, jak osiągnąć sukces w internecie.

„Bardzo mnie cieszy nasza współpraca i jej efekty. Wczoraj były 23osoby na kursie feryjnym, to super sprawa, następny będzie 21 lutego. Oczywiście działamy dalej - zwycięskiej drużyny się nie zmienia!”

AUTO-LEX | Janusz Nowak | Kierownik Ośrodka Szkolenia Kierowców Auto-Lex

Zaufali nam
Umów bezpłatne spotkanie
WYPEŁNIJ FORMULARZ - ODDZWONIMY
Jesteśmy świadomi, jak wielka siła tkwi w reklamie internetowej oraz jak precyzyjny jest jej zasięg i jak wielkie zyski może ona przynieść naszym Klientom.
WEBVIP Dostarczamy e-sukces

ul. Gdyńska 31/33
61-016 Poznań

Zadzwoń:
+48 533 995 633

Zobacz co u nas:
Facebook