Chcesz zwiększyć swoje zyski?Chcesz zwiększyć swoje zyski?

 

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży marketingu internetowego, dzięki czemu gwarantujemy Państwu najwyższą jakość i profesjonalizm naszych usług.

Szkolenia i konferencje

W agencji webVIP zatrudniamy specjalistyczną kadrę ekspertów od marketingu internetowego, która w swojej karierze bogatą wiedzę o skutecznej reklamie w internecie prezentowała na licznych szkoleniach i konferencjach. Nasi pracownicy występowali w roli prelegentów podczas licznych wykładów e-marketingowych m.in. dla  firmy Formaster S.A. i ich marki DAFI, Warmińsko Mazurskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego.- najwiękzej firmy szkoleniowej w Polsce oraz cyfrowej drukarni dużego formatu Printxl Dystrybucja Sp. z.o.o, sp.k.

Paweł Włodarczak prezentuje korzyści pozycjonowania stron internetowych oraz reklamy firm
w mediach społecznościowych na szkoleniu w Kielcach dla firmy Formaster S.A.

webVIP-szkolenie-emarketingowe-WMZDZNasza trenerka Katarzyna Olechnowicz podczas szkolenia dla Warmińsko-Mazurskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Olsztynie omawiała zagadnienia web-usability i najskuteczniejsze metody promocji firm z branży edukacyjnej w internecie.

Branżowe artykuły specjalistyczne

Ponadto pracownicy naszej firmy są autorami licznych branżowych artykułów z zakresu marketingu internetowego w znanych i popularnych czasopismach specjalistycznych:

  • Efektywność stron hotelowych (Hotelarz, 09/2010),

  • Analiza efektywności stron internetowych (Hotelarz, 06/2010),

  • Linki sponsorowane – szybki sposób na wzrost obłożenia (Hotelarz, 05/2010).

Skuteczne kampanie internetowe

Przeprowadziliśmy setki profesjonalnych kampanii reklamowych w interecie zapewniając dynamiczny rozwój wielu firm. Skutecznie zarządzaliśmy zarówno projektami pozycjonowania stron internetowych, kampaniami linków sponsorowanych Google AdWords, jak i zaawansowanymi kampaniami z mobile marketingu i social media. Naszym klientom doradzamy najskuteczniejsze dla ich firm metody promocji dostosowane do ich potrzeb i możliwości finansowych. Zapraszamy do zapoznania sie z:

  • szczegółowymi realizacjami naszych dotychczasowych projektów e-marketingowych,

  • referencjami od naszych zadowolonych Klientów.

 

Do góry

Strona korzysta z plików cookies w celach analitycznych i reklamowych według zasad opisanych w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Tak, rozumiem