Kariera

Nasza firma stale się rozwija. W tym celu poszukujemy specjalistów na stanowisku:
Grafik / Social Media Specialist

Masz zacięcie graficzne i wyczucie estetyczne? Pasjonujesz się mediami społecznościowymi? Bez trudu działasz w programie Photoshop, Adobe Illustrator lub Corelu? Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł rozwinąć swój talent i współpracować przy ciekawych projektach graficznych na potrzeby internetu? Aplikuj na płatny staż w webVIP!

Kogo poszukujemy?

Obecnie poszukujemy stażysty na stanowisko Grafik / Social Media Specialist, do obowiązków którego należeć będzie pomoc w przygotowywaniu grafik i banerów internetowych oraz w prowadzeniu firmowych fan page'y Klientów webVIP.

Szczegółowy zakres obowiązków:

  • tworzenie projektów i banerów graficznych na potrzeby kampanii reklamowych o zasięgu ogólnopolskim i światowym
  • przygotowywanie grafik i banerów na strony internetowe
  • przygotowywanie grafik do postów w mediach społecznościowych
  • sporządzanie planu i publikacja postów na profilach w mediach społecznościowych
  • obsługa i moderacja fanpage’y
  • zarządzanie realizowanymi projektami, w tym nadzór nad terminowym postępem prac

Wymagania:

  • znajomość programów Adobe Photoshop lub Adobe Illustrator lub Corel Draw
  • komunikatywność oraz umiejętności efektywnej pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów graficznych na potrzeby internetu i social media
  • zainteresowanie oraz znajomość trendów z zakresu projektowania graficznego i mediów społecznościowych
  • cechy osobowości: samodzielność, komunikatywność, otwartość, dbałość o szczegóły, kreatywność oraz wyczucie estetyczne
  • znajomość j.angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • status studenta

Co zyskasz?

  • Cenne doświadczenie zawodowe
  • Stałą, merytoryczną pomoc opiekuna - pracownika webVIP
  • Elastyczny czas pracy i indywidualny harmonogram stażu
  • Przyjazne miejsce pracy w atrakcyjnej lokalizacji w biurze w Poznaniu
  • Możliwość zatrudnienia po ukończeniu stażu
  • Pisemną opinię wraz opisem przebiegu stażu po jego zakończeniu
  • Wynagrodzenie w systemie godzinowym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja@webvip.pl wpisując w tytule wiadomości „Grafik / Social Media Specialist”.

E-marketing Sales Specialist / Account Manager

Masz na swoim koncie efektywne działania sprzedażowe i doświadczenie w handlu? Lubisz kontakt z Klientem? Pasjonujesz się reklamą internetową? Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł rozwinąć swój talent i współpracować z ciekawymi markami? Aplikuj na to stanowisko w webVIP!

Obecnie poszukujemy handlowca na stanowisko E-marketing Sales Specialist / Account Manager, do obowiązków którego należeć będzie aktywna sprzedaż usług e-marketingowych webVIP w sektorze B2B oraz kontakt i budowanie długotrwałych relacji z Klientami.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i negocjacje z klientami biznesowymi
  • analiza potrzeb Klientów oraz dostosowywane usług do ich wymagań
  • przygotowywanie i wysyłka ofert handlowych oraz zawieranie umów
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • rozmowy telefoniczne z potencjalnymi Klientami
  • kontakt i budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • dbanie o najwyższy standard obsługi Klientów

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w pracy handlowca: min. pół roku doświadczenia w e-marketingu
    lub 2 lata w sprzedaży B2B lub produktów ekskluzywnych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych z Klientami
  • umiejętność analitycznego i strategiczne myślenia
  • ambicja i determinacja w osiąganiu celu
  • wysoka kultura osobista
  • dobra dykcja
  • elastyczność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy?

  • pracę na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz związanych z wykonywaniem pracy,
  • indywidualny tryb kariery,
  • służbowy laptop i telefon,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja@webvip.pl wpisując w tytule wiadomości „E-marketing Sales Specialist / Account Manager”.

Praktykant/Asystent Eksperta ds. e-Marketingu

Co zyskasz na praktyce w webVIP?

  • Elastyczny czas pracy i indywidualny harmonogram praktyk
  • Szkolenia wewnętrzne z zarządzania czasem i podstaw e-marketingu
  • Umiejętności raportowania i analizowania dużych zbiorów danych
  • Możliwość zatrudnienia po ukończeniu praktyki
  • Pisemną opinię wraz opisem przebiegu praktyki po jej zakończeniu
  • Wynagrodzenie płatne w systemie godzinowym.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Znajomości języka angielskiego pozwalającego na zrozumienie artykułów branżowych
  • Podstawowej znajomości Pakietu Microsoft Office
  • Energii, aktywności i samodyscypliny
  • Dużego potencjału kreatywności i zaangażowania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja@webvip.pl wpisując w tytule wiadomości „Praktykant/Asystent Eksperta ds. e-Marketingu”.

WEBVIP Dostarczamy e-sukces

ul. Gdyńska 31/33
61-016 Poznań

Zadzwoń:
+48 533 995 633