Chcesz zwiększyć swoje zyski?Chcesz zwiększyć swoje zyski?

 

Certyfikaty

Zespół webVIP zdobył liczne certyfikaty i wyróznienia potwierdzające najwyższą jakość i profesjonalizm naszych usług:

Certyfikat Partnera Google

Nasza agencja posiada renomowany status Certyfikowanego Partnera Google, który potwierdza najwyższe kwalifikacje do prowadzenia i zarządzania kampaniami Google AdWords. Certyfikat poświadcza, że blisko współpracujmy z Google, dynamicznie się rozwijamy, stosujemy sprawdzone metody Google, a nasi Klienci są zadowoleni z efektów kampanii prowadzonych przez webVIP. Jesteśmy jednocześnie zaufaną agencją Google i maksymalnie wykorzystujemy potencjał reklamy internetowej w rozwoju naszych Klientów.

Certyfikat Google AdWords

Google przyznało naszym specjalistom ds. kampanii linków sponsorowanych uznawane na całym świecie certyfikaty Kwalifikowanych Specjalistów Google AdWords. Te prestiżowe tytuły potwierdzają naszą ekspercką wiedzę na temat programu AdWords oraz są gwarancją najwyższej jakości i skuteczności kampanii reklamowych przeprowadzanych przez webVIP.

Certyfikat Google Analytics

Posiadamy certyfikat Google Analytics, który udowadnia naszą specjalistyczną wiedzę w zakresie śledzenia efektów naszych kampanii reklamowych w statystykach. Nasze kwalifikacje i umiejętności analityczne wykorzystujemy do maksymalizacji efektów kampanii reklamowych naszych Klientów.

Do góry

Strona korzysta z plików cookies w celach analitycznych i reklamowych według zasad opisanych w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Tak, rozumiem